Hot
-29%

Robottolmuimeja DEEBOT OZMO N8 Pro

499,00 

Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igalt poolt!

Robottolmuimeja DEEBOT N8 PRO on robottolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua teie põrandatest üksikasjaliku ja täpse kaardi. Koos TrueDetect 3D tehnoloogiaga minimeeritakse takistustesse kinni jäämise oht. See muudab DEEBOT-i mugavaks ja intelligentseks lahenduseks teie põranda puhastamisel.

Automaatset tühjendamise jaama saab eraldi juurde osta elegantse Space Grey või Pearl White värviga.

Tootekood: DEEBOT N8 PRO Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Võimalus tasuda ostu eest järelmaksuga

external

Tasu toote eest kasutades ESTO järelmaksu. Järelmaksu intress alates 0% ning perioodi pikkus kuni 4 aastat.

external

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool

 

DEEBOT N8 PRO on robottolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua teie põrandatest üksikasjaliku ja täpse kaardi.*
Koos TrueDetect 3D tehnoloogiaga minimeeritakse takistustesse kinni jäämise oht. See muudab DEEBOT-i mugavaks ja intelligentseks lahenduseks teie põranda puhastamisel.Moppimisfunktsiooniga robottolmuimeja pakub võimsamat puhastamise kogemust** koos vaipade tuvastamisega, et suurendada imemist ja vältida vaipade juhuslikku moppimist.
Kõiki põrandatüüpe, näiteks vaipu, laminaati, PVC-d, parketti või plaate imetakse või mopitakse seega tolmuimejaga optimaalselt.Majapidamistele, kus on lemmikloomi ja kus tuleb lisaks eemaldada kassi ja koera karvad, tuleb robottolmuimeja ja -mopi võimas imemine ning täpne puhastamine eriti kasuks võrreldes tavaliste tolmuimejatega.Automaatset tühjendamise jaama saab eraldi juurde osta elegantse Space Grey või Pearl White värviga.

Võimas tolmu imemine ja tolmu eemaldamine isegi vaipadel

Tänu innovaatilisele materjalile ja imemiskanali kujundusele optimeerib revolutsiooniline rõhu säilitamise süsteem roboti efektiivsust ja tagab suure imemise, samas kui DEEBOT N8 PRO jääb töö ajal hämmastavalt vaikseks.
Koos uusima väleda harja ja režiimiga Max+ vabastatakse vaipadest sinna kinni tolm ja see eemaldatakse usaldusväärselt. See teeb N8-st ideaalse robottolmuimeja kõigile kassi- ja koeraomanikele, kes soovivad lemmikloomade karvu erinevatelt põrandapindadelt eemaldada

Vaiba tuvastamine

DEEBOT N8 PRO paistab silma intelligentsete reaktsioonide tõttu põrandatüüpide muutumisel, näiteks üleminekul kõvale põrandale (laminaat, plaadid, jne) või vaibale. Robottolmuimeja tuvastab vaibad reaalajas ja reageerib vastavalt praegusele puhastusülesandele: imemist suurendatakse ja vaiba pind jääb moppimisprotsessist välja. Puhastusrežiim on seega ideaalselt kohandatud igale põrandatüübile.

Treppide ohutustehnoloogia

Treppe pole vaja karta: Meie robottolmuimeja DEEBOT N8 PRO on kukkumiste vältimiseks varustatud spetsiaalsete anduritega.
See tuvastab aegsasti langused, nagu näiteks trepiastmed, ja naaseb puhastamise jätkamiseks ohutusse kohta.

TrueMapping tehnoloogia puhastustee täpne planeerimine

Tehnoloogilise teerajajana tõi ECOVACS esimesena kodumajapidamises kasutatavate robotite valdkonnas turule laserpõhise kaardistamis- ja navigatsioonitehnoloogia, mis on tuntud kui TrueMapping. Mõne sekundi jooksul kasutab DEEBOT N8 PRO tehnoloogiat selle ümbruse kaardi loomiseks ja kodus turvaliseks liikumiseks. See usaldusväärne navigatsioonikontseptsioon võimaldab teie põrandaid tõhusalt ja põhjalikult puhastada.

TrueDetect 3D tehnoloogia väldib kokkupõrkeid ja millegi taha takerdumisi

Reaalajas 3D takistuste tuvastamise tehnoloogia ja kokkupõrgete vältimise süsteem kasutavad struktureeritud valguse põhimõtet ja 3D-skaneerimise algoritmi, mida kasutatakse kogu maailmas ka tänapäevases näotuvastuses ja mobiilsetes maksetehingutes.
See võimaldab DEEBOT N8 PRO-l vabalt liikuda, minimeerides tolmuimeja kokkupõrke tõenäosust. Tolmu imemine ja moppimine ühes OZMO™ moppimissüsteemiga saab DEEBOT N8 PRO üheaegselt tolmu imeda ja moppida.
Uuenduslik tehnoloogia võimaldab teil seada neli niiskustaset vastavalt erinevatele vajadustele ja põrandatüüpidele, nagu näiteks laminaat, puitpõrandad või plaadid – mugavalt rakenduse kaudu. Veepaak on ette nähtud suurte alade jaoks, nii et te ei pea puhastamist katkestama, et paaki uuesti veega täita.
Tänu vaipade tuvastamise funktsioonile tuvastab DEEBOT N8 PRO vaibad koheselt ja reageerib vastavalt, suurendades imemist ja vältides seda piirkonda moppimisel.

Rakenduse kaudu juhtimine

Rakenduse abil saate oma robotit mugavalt igas olukorras juhtida ja planeerida puhastamise aeg või kontrollida puhastamise praegust olekut.
Üheaegselt saab salvestada kuni kaks kaarti ja neid saab individuaalselt kohandada – selliste funktsioonidega nagu näiteks Virtual Boundary™, mis piirab robottolmuimeja tööpiirkonda – või saab määrata teatud alad üksikute puhastustoimingute jaoks.

Automaatne laadimisfunktsioon

Isegi pikad puhastusteed pole DEEBOT N8 PRO jaoks probleemiks. Kui aku on tühi, naaseb robottolmuimeja automaatselt dokkimisjaama. Niipea kui see on täielikult laetud, jätkab see põranda puhastamist sealt, kus see pooleli jäi. Seega tagab DEEBOT sujuva ja põhjaliku puhastuse.

Pakend sisaldab

  • laadimisjaam
  • HEPA filter
  • puhastushari
  • eestikeelne kasutusjuhend (allalaadimise lingi leiad pärast tellimuse kinnitust)
  • tolmupaak
  • 2 külgharja
  • veepaak
  • mopp
  • põhihari

Lisainfo

Tolmukoguja tüüp

Tolmupaak

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Heli

Imemisvõimsus

Tööaeg

Aku

Laadimisaeg

Kaugjuhitav

Juhitavus

Programmeerimise funktsioon

Kõrgus

Värv

Tootja

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Show reviews in all languages (1)

Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja DEEBOT OZMO N8 Pro”

Sulle võib meeldida ka…