Veenduge, et harjal ei ole takistusi. Puhastage harja sassis juuste ja muust prahist. Kui harja on kahjustatud, asendage see uuega.
Võite teha järgmisi toiminguid:
 • Tühjendage prügikast, kui see on täis.
 • Kontrollige, kas prügikast on hästi paigaldatud.
 • Kontrollige, kas filter pole liialt tolmune.
 • Eemaldage keskhari ja puhastage see.
 • Kontrollige, kas sisselaskekanalis pole takistusi.
Kui pärast neid samme probleem püsib, võtke ühendust Robotimeistriga.
Andureid ja laadimisklemme (robot ja laadimisalus) on soovitatav pühkida puhta kuiva lapiga üks kord nädalas. Enne andurite ja laadimisklemmide puhastamist lülitage robot välja.
Kõik sõltub sellest, kui palju on teie kodus või kontoris tolmu ja mustust. Ajapikku te saate aru kui palju teie kodus tolmu tekib, ning siis on näha kas tuleb puhastada üle päeva, 2x nädalas või sootuks 1x nädalas.
Esirataste puhastamine sõltub suuresti sellest, kuipalju jääb nende külge kinni juuksekarvu jms pikemaid ja peenemaid objekte, mis rataste ümber saavad keerduda. Soovituslik on vähemalt korra nädalas vaadata robottolmuimeja kõhu alla ning vajadusel puhastada vasakut ja paremat esiratast.
Kontrollige:
 • Kas tolmumahuti on täis ja vajab tühjendamist.
 • Kas filtrid on puhtad.
 • Roboti all asuvat imemisava võib takistada mõni ese või prügi.
Ärge puhastage tolmuimejat mis tahes tüüpi vedelikuga. Kahjulikud tooted (lahustid, abrasiivid jne), agressiivsed tooted (happed, puhastusvahendid jne), tuleohtlikud ja plahvatusohtlikud tooted (õli või alkoholi baasil) kahjustavad robottolmuimeja mehhanisme ja elektroonikat.
Robottolmuimeja filtreid on soovitatav puhastada vähemalt kord nädalas. Filtreid liiga harva puhastades või üldse mitte puhastades väheneb robottolmuimeja töö efektiivsus.
Peentolmu- ja vahufilter on soovitatav vahetada iga 6 kuu tagant. Kui kasutate toodet väga sageli, võite kaaluda ka selle asendamist iga 3 kuu tagant.
Külgmised harjad tuleks uute vastu vahetada keskeltläbi iga 6 kuu tagant, et tagada robottolmuimeja maksimaalne efektiivsus.
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi