Selle probleemi lahendamiseks võite oma roboti taaskäivitada. Palun võtke robot laadimisjaamast välja ja lülitage küljepeal olevast suurest pealülitist robot välja 5 minutiks. Peale seda lülitage uuesti sealt seade sisse ja pange laadimisjaamale tagasi.
See sõltub mudelist ja kodu keerukusest, ning kasutatavast võimsusest. Keskmine aku tööaeg on mudeliti järgmine:
Selleks, et teie nutitelefon tuvastaks teie läheduses oleva WiFi, vajab rakendus asukohaluba, nagu Google nõuab. Kui te seda luba ei luba, ei leia teie nutitelefon teie toodet üles ja ei saa sidumist jätkata. Seda teavet ei kasutata ega salvestata.
Jah, robottolmuimeja naaseb automaatselt laadimisjaamale, kui akut on järelejäänud 23% . Kui laadimine on lõpule jõudnud, alustab tolmuimeja puhastamist uuesti.
Robottolmuimeja andurid ei vaja navigeerimiseks ning seetõttu ka puhastusoimingute tegemiseks valgust ja robottolmuimeja on seetõttu võimeline ka pimedas ruumis töötama.
Mamibot robottolmuimejad ise kõne ei tuvasta, kuid need on ühilduvad Google Home ja Amazon Alexa platvormidega, mille kaudu saab Mamibot robottolmuimejatele anda häälkäsklusi.
Robottolmuimeja rakendus on saadaval nii iOS kui Android nutiseadmele, toetades nii nutitelefone kui tahvelarvuteid.
Jah, kasutades kaugjuhtimispulti või käivitades seaded nuppu vajutades
Võite teha järgmisi toiminguid:
  • Pühkige andurid kuiva lapiga.
  • Veenduge, et trepi kõrgus ei ole suurem kui 8 cm.
  • Veenduge, et kalibreerimine toimuks, kui põhiplaat on asendatud.
Jah, teie robottolmuimeja on varustatud kukkumisvastaste anduritega, mis tuvastavad trepid. Mõnes olukorras pole andurid nii tõhusad. Näiteks kumer trepp, vaibad trepi kõrval, libedad pinnad ja takistused võivad andurite tööd mõjutada.
0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi